Kompresory 24

Diagnostyka oraz naprawa kompresorów śrubowych.

Naprawa kompresorów w profesjonalnym serwisie

Naprawa

Sprężarki dzieli się na wiele kategorii, jednak o którą by nie chodziło, zawsze nadejdzie ten czas, kiedy należy poddać ją naprawie. Kompresory nie są wyjątkiem od tej reguły. Ich duża eksploatacja, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z produkcją wielozmianową, niestety sprzyja awariom. Na szczęście na rynku jest dostępnych wiele firm, które oferują naprawę kompresorów. Wystarczy tylko wybrać właściwą. Jak tego dokonać? Na co zwrócić uwagę?

Gdzie oddać kompresor do naprawy?

Serwisy sprężarek działają na terenie całej Polski. Rzetelna firma z długoletnim stażem będzie więc zajmować się nie tylko naprawą kompresorów, ale także diagnostyką, sprzedażą części zamiennych czy regeneracją tych uszkodzonych. Na co jeszcze powinniśmy kłaść nacisk? Gwarancja serwisowa i poserwisowa oraz zalecenia podane przez profesjonalistów, które pomogą zoptymalizować sprężarkę już w momencie oddania jej z serwisu.

Co oferuje profesjonalny serwis naprawy kompresorów?

Przede wszystkim specjalistyczny sprzęt do pomiarów. Pomogą np. zlokalizować wycieki i je wyeliminować. Najczęściej używane urządzenia do naprawy kompresorów to kamera termowizyjna czy detektor ultradźwięków. Do pomiarów akustycznych i drgań fachowcy dołączają także sprawdzenie napięć. Naprawa kompresorów to także regeneracja i naprawa sprzętu a także dokumentacja. Zawiera w sobie np. orzeczenie o możliwości oddania sprężarki do dalszej eksploatacji oraz opinie o stanie technicznym urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *