Kompresory 24

Diagnostyka oraz naprawa kompresorów śrubowych.

Serwis kompresorów i innych sprężarek

Naprawa

Z pomocy fachowców korzystamy nie tylko ze względu na ich obszerną wiedzę z danego zakresu, ale także dlatego, że posiadają odpowiednie usprzętowienie. Serwis kompresorów to zadanie szczególnie ich wymagające – niezwykle czułe czujniki drgań czy kamera termowizyjna to tylko część narzędzi, którymi się posługują na co dzień. A co jeszcze wyróżnia serwis kompresorów?

Kompleksowa obsługa – naprawa i nie tylko

Różne branże są ukierunkowane na dość wąski zakres prac. Nie oznacza to jednak robienie tylko jednej rzeczy. Serwis kompresorów na przykład może jednocześnie zajmować się regeneracją podzespołów sprężarek, sprzedażą nowych części lub całkowicie nowych egzemplarzy. Dodatkowo może przeprowadzać diagnostykę, instalacje pneumatyczne oraz dokonywać różnego rodzaju pomiarów i audytów. Pozwala to fachowcom nie tylko trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco z najnowszymi zdobyczami technologicznymi, ale także ułatwia ich pracę poprzez zwiększenie dyspozycyjności.

Po czym poznać dobry serwis kompresorów?

Po dobrych opiniach i dużej liczbie zadowolonych klientów czy po tym, jak długo utrzymuje się na rynku i ile ma otwartych punktów serwisowych w kraju, czy nawet za granicą. Ponadto warto zwrócić uwagę na samo przeprowadzenie naprawy i to nie tylko od strony technicznej. Rzetelny serwis kompresorów sporządza także szczegółową dokumentację, która zawiera spis przeprowadzonych działań naprawczych. Co ważniejsze jednak serwis kompresorów po zakończeniu pracy powinien wystawić orzeczenie o dalszej możliwości oddania sprężarki do użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *